Kalite - Çevre - İSG Politikamız

Ege Grup olarak bugüne kadar hayata geçirdiğimiz her projemizde; koşullar çerçevesinde en üst kalite standardını bir hedef olarak belirledik. Şirket içerisinde standart bir kalite yakalamak ve projelerin hatasız olarak, istenilen şartlarda gerçekleştirilmesini sağlamayı amaçladık.

Bu doğrultuda;

  • Çalışanlarımızın verimliliğini şirket standartlarında tutmak ve bu standartları korumak için kurumsal eğitim programları düzenleyerek, bu süreçte alınan sonuçları, uygulamalarla hayata geçiriyoruz.
  • Şirketimizin ve projelerin üretim, yönetim ve kalite standartlarını belirleyip, bu standartları kurumsal yapıyla bütünleştirerek, kurumsal gelişimi ve dinamizmi sağlıyoruz..
  • En üst düzey katılımla kalite kontrol faaliyetlerini içinde bulunarak organize ediyoruz ve denetliyoruz.
  • Teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek ve ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, işimizin kalitesini arttırmayı, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, çevreye ve topluma değer katan projeler üretmeyi, kalite kontrol süreçlerini günümüzün gerektirdiği standartlarda uygulamayı, işimizi söz verdiğimiz zamanda teslim etmeyi temel prensiplerimiz olarak kabul ediyoruz.
  • İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) ile ilişkili tüm yasal şartlara uymaya ve uygunluğunu takip etmeye tavizsiz bir şekilde özen gösteriyoruz.
  • Merkez ofisimizde ve şantiyelerimizde iş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimuma indirme konusunda gerekli önlemleri alıyoruz.
  • Çevre kirliliğinin Dünya’mıza zararlarının farkında olarak doğal kaynak kullanımını destekliyoruz. Çevreye duyarlı, enerji verimliliği üst seviyede ve ileri teknoloji ürünü projeler üretmeye dikkat ediyoruz.

 

* Ege Grup Yapı Endüstrisi A.Ş. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına sahiptir.