İnsan Kaynakları Politikamız

Birlikte başarılan işlerin verdiği ortak heyecanı canlı tutmanın yolu, çalışanlarımızın mutluluğunu sağlayabilmek ve "Önce İnsan" diyebilmektir. İşte bu fikrin ışığında, koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmak için, insan kaynakları yönetimi birimimiz, gelişme stratejimizin temeli olan uzman kadro seçimini profesyonelce yapmaktadır. Eğitim programları ile çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır. Üst yönetimimiz tarafından çalışanlarımızın motivasyonunu ve memnuniyetini arttıracak uygulamaların hayata geçirilmesine azami özen gösterilmektedir. Profesyonel olarak uygulanan performans yönetim sistemi ile çalışanlarımızın performanslarının sonuçlarını görmesine ve değerlendirmesine olanak sağlanmaktadır. Liyakata en üst noktada dikkat eden kariyer planlaması ile şirketimizi ileri taşıyacağına inanılan çalışanlarımız, görev alması planlanan üst yönetim görevlerine hazırlanmaktadır.

Çalışanlarımızın her biri; şirketimizi temsil eden, değerlerimizi diğer insanlarla paylaşabilmemizi sağlayan, başarılarımızın gururunu yaşarken kendisini de bu başarının bir parçası olarak gören bireylerdir.

"Birlikte çalışarak, koruduğumuz değerleri birlikte savunarak ulaşacağımız yerde ben de olmak istiyorum," diyorsanız, iş başvuru formunu doldurarak merkez@egegrupyapi.com adresine gönderebilirsiniz.