Hedeflerimiz

Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak amacımız; olabilecek en yüksek standartları sağlayarak yatırım yaptığımız şehre değer katan ve inşaat sektörünü geleceğe taşıyacak projelere imza atmaktır. Gerek müşterilerimizle, gerekse de işçi-işveren ilişkilerimizde büyük bir aile yaklaşımıyla tutarlı ve duyarlı bir tavır izlemekteyiz. EGE GRUP olarak; dinamik ve kurumsal yapımızı sürekli geliştirerek işletmecilik ve iş idaresi anlayışında da örnek bir kuruluş haline gelmiş bulunmaktayız.

Genel hatlarıyla EGE GRUP olarak hedeflerimizi aşağıdaki gibi özetleyebiliriz;

  • İnsan odaklı, çevreye saygılı, güçlü mimari kimliği olan, teknoloji ürünü ve yatırım uzmanlığımızın eseri projeler geliştirmek.
  • Üretim, satış, pazarlama, teslim ve teslim sonrasında samimi, güvenilir, kalitesi yüksek ve profesyonel hizmet anlayışımızı her gün daha da ileriye taşımak.
  • Dürüstlük, şeffaflık, insana ve çevreye saygı, şehre değer katma, üretkenlik, takım çalışması, müşteri odaklı proje geliştirme, işleri zamanında teslim etme, kurumsal yönetim, profesyonellik ve sürekli kendini yenileme prensiplerimizden asla ödün vermeden çalışmaya devam etmek.
  • Şirketimizi; değerlerimize uygun ve dinamik bir şekilde yöneterek; başta sizlerle oluşturduğumuz büyük EGE Grup ailesi olmak üzere tüm paydaşlara sürekli değer katmak ve uluslararası düzeyde rekabet edebilen bir şirket olmak.
  • Yaşamayı hayal ettiğiniz mekânları hayata geçirirken; eğitimli, birikim sahibi, yetki ve sorumluluklarının bilincinde olan dinamik kadromuzla, üretim sürecinin her aşamasında, kaliteyi, memnuniyeti, iş güvenliğini, güvenilirliği ve katılımcı yönetim anlayışını temel alan bir program izlemek.