loading
EGE BOTANİK KONUTLARI

Click for project details  Detaylar

Yukarı
EGE BOTANİK KONUTLARI
Beginning Date : 2007 - Ending Date : 2009
39.87728828916634,32.8536440870331,15

1.Etap; 78 daireli 8 katlı 2 bloktan oluşuyor.

140 m²  ile 340 m² arasında değişen boyutlarıyla;

2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 dubleks olarak tasarlanan daireler, farklı gereksinimlere cevap verebilecek biçimde düşünüldü.

Ses ve ısı yalıtımının etkilerini, evinizin kapısını kapattığınızda çevrenizi saran huzur dolu ortamı yaşarken hissedeceksiniz.

Karşı karşıya kalabileceğiniz her türlü problem düşünülerek tasarlanan Ege Botanik Konutları'nda; ada içi yollar, peyzaj alanları, otopark gibi genel mekanları ve tüm daireleri kapsayan jenaratörle sağlanan kesintisiz elektrik, hijyenik su deposuyla 24 saat verilen sıcak su ve kullandığınız enerjiyi ölçen kalorimetre kontrollü ısınma hizmetlerinin yanında, gaz ve duman dedektörleri standart olarak her ev sahibinin kullanımına sunuluyor.

Ege Botanik Konutları'nın sahip olduğu, geniş-açık ve  kapalı- otopark alanlarıyla, park sorunu ortadan kalkıyor. Konutların konum avantajını kullanarak, ulaşımınızı toplu taşım araçlarıyla da rahatça yapabilirsiniz.

Modern şehir mimarisinin çizgileriyle şekillenen yepyeni bir yaşam.

Doğanın canlı renklerini şehrin yapısıyla birleştiren Ege Botanik Konutları, "yaşam alanı" kimliğini siz ve sevdiklerinizle kazanacak.

2 etapta 202 daire olarak planlanan ve 1. etabı, her türlü gereksinime cevap verebilecek farklı tiplerde 78 daireden oluşan Ege Botanik Konutları'nda her sabah yepyeni bir hayata merhaba diyeceksiniz.

Çankaya'nın merkezinde, şehir hayatının en canlı bölgesinde bulunan Ege Botanik Konutları, şehre bakışınızı değiştiriyor... Ege Botanik Konutları'yla Ankara değişiyor.

İletişimin sunduğu olanaklardan rahatça yararlanabilmeniz için, odalarda TV, telefon ve internet bağlantısı bulunuyor.

Geniş pencere yüzeyleri manzaranın içinde yaşamanızı sağlıyor. Evlerin iç mekanlarında kullanılan malzemeler konfor ve kaliteyi bir arada sunarken, Ege Botanik Konutları'ndaki "ev" hayatınızı kolaylaştıracak pratik çözümler, detaylı olarak planlandı.

Previous Project Back to List Next Project
Loading